Wystąpienia publiczne – warsztaty

Każdy człowiek powinien chociaż raz w życiu usłyszeć nagrany swój głos i zobaczyć się na nagraniu. I nie chodzi tutaj o nagranie z wesela chociaż i ono może być pomocne. Dzięki temu zwiększamy swoją samoświadomość. A świadome życie jest bezcenne.

W tym kontekście praktyczne warsztaty z wystąpień publicznych są bardzo potrzebne politykom, aktorom, kadrze kierowniczej, samorządowcom, nauczycielom oraz wszystkim osobom, które występują publicznie.

Dzień pierwszy będzie dla Państwa czasem na przyswojenie wiedzy z zakresu zasad prawidłowego zachowywania się w sytuacji występowania, tym również przed kamerą. Przygotowanie pod kątem sprawności retorycznej i merytorycznej  przekazu, jego wiarygodności, zdolności perswazji, komunikowania niewerbalnego, ale także budowania własnego wizerunku publicznego.

Dzień drugi w całości przeznaczony będzie na poznawanie zasad pracy z kamerą i operatorem. Wszystkie informacje będą mogły zostać na miejscu sprawdzone i pokazane. Każdy uczestnik będzie miał możliwość współpracy z prowadzącym operatorem, obejrzenia i oceny swojego nagrania, skorygowania i ulepszenia swojego zachowania przed kamera.

Zapraszamy na szkolenie!

Sprawdź szczegóły dotyczące szkolenia.

 

Kontakt w sprawie szkolenia i zapisów:

Magdalena Piepke
tel. 58 322 25 35
tel. kom. 506 546 362
mail: m.piepke@gdansk.frdl.pl

Magdalena Michurska
tel. 58 322 25 25
mail: m.michurska@gdansk.frdl.pl

Zobacz zapowiedź szkolenia: